/album/fotogalerie87/a2718-jpg/
/album/fotogalerie87/a2722-jpg/
/album/fotogalerie87/a2732-jpg/
/album/fotogalerie87/a2716-jpg/
/album/fotogalerie87/a2721-jpg/
/album/fotogalerie87/a2727-jpg/

Penzion Rozárka


Obec:

Dolní Dvůr

Vzdálenost do centra:

300 m do centra Dolního Dvora

Poloha:

lyžování 600 m

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

Penzion Rozárka - Dolní Dvůr, Krkonoše

V malebném, málo objeveném údolí Dolní Dvůr v Krkonoších nabízí příjemné ubytování Penzion Rozárka.

Penzion Rozárka

Popis ubytování

Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a TV se SAT. Možný je též pronájem celého objektu až pro 20 osob. Snídaně jsou podávány přímo v penzionu ve společenské místnosti. Zvláště v zimě, po celém dni na lyžích, jistě oceníte saunu s vlastní sprchou a odpočívárnou. Penzion Rozárka se nachází přímo u silnice, je tedy celoročně dobře dostupný autem. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Z druhé strany je obklopen zahradou zakončenou potokem. Na zahradě se nachází příjemné posezení a krytý vyhřívaný bazén, který lze využívat od května do září. Lyžařský areál Dolní Dvůr je vzdálen pouze 8 min chůze. Do Vrchlabí a skiareálu Herlíkovice se dostanete za 10 min jízdy autem. Rezervujte si ubytování v penzionu Rozárka a objevte skrytá místa Krkonoš.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 20 osob
  • Vybavení objektu: jídelna/společenská místnost s barem, při pronájmu celého objektu vybavená kuchyň, dětská postýlka, sauna, odpočívárna, udržovaná zahrada s posezením, krytý vyhřívaný bazén, terasa s lehátky, úschovna kol a lyží, WiFi připojení k internetu, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), TV se SAT, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 16:00
  • Check - out: do 10:00

Poloha na mapě

Štítky: penziony

Vyhledávání

Certifikáty a ocenění