Turistický magazín - tipy a nápady kam za výlety a zážitky v Krkonoších

Výlety  na Sněžku, aneb došlápněte si na královnu hor pětkrát jinak.

Tipy na výlety | Krkonoše

K vrcholu královny českých hor Sněžky vede několik cest. Můžete k němu zamířit pěšky, nebo si výstup usnadnit lanovkou. Podívejte se na pět tras, které vás zavedou za nezapomenutelnými výhledy.

Špindlerovská pouť 2016 - tři dny plné zábavy, zážitků, atrakcí i sportu

Kulturní akce | Špindlerův Mlýn

V pátek 24. června 2016 bude zahájen další ročník Špindlerovské pouti, která po tři dny nabízí spoustu zážitků a zábavy. Těšit se můžete i na pouťový běh určený široké veřejnosti a samozřejmě nebude chybět nedělní Mše svatá.

Na horách jsou stále dobré  podmínky, i když jaro ťuká na dveře

Aktivní vyžití | Krkonoše

Jarní prázdniny sice ve všech krajích pomalu končí, mnozí z nás si však ještě vybírají zimní dovolenou nebo si rádi zajedou o víkendu na parádní lyžovačku, o kterou se jim postaral čerstvě napadlý sníh.

Vyražte na hory! Pro lyžování jsou i přes rozmary počasí stále příznivé podmínky

Aktivní vyžití | Krkonoše

Kdo se chystá v nadcházejících dnech do Krkonoš za zimními radovánkami, rozhodně si to užije. Lehce se ochladilo a dokonce připadl i nový sníh. Takže milovníci sjezdového lyžování, běžek i snowboardů neváhejte a vzhůru do hor!

Rodinný výlet na hrad Vízmburk

Rodinný výlet na hrad Vízmburk - poznejte historii Podkrkonošských Pompejí

Tipy na výlety | Červený Kostelec

Pokud nemáte čas a chuť na dlouhý výlet, nechte se inspirovat naším tipem na příjemnou a nenáročnou procházku lesem až k hradu Vízmburk. Určitě ji zvládnou i děti v kočárku. Za sucha se na trasu můžete vydat i s vozíčkářem

Harrachova Cesta

Cesta po stopách hraběte Jana Františka Nepomuka Harracha

Tipy na výlety | Špindlerův Mlýn

Původní Harrachovskou cestu nechal hrabě Jan Nepomuk František Harrach vybudovat v letech 1876 až 1879. Naše turistická trasa – Harrachova cesta povede ze Špindlerova Mlýna k Labské boudě a zpět do Špindlerova Mlýna.

Aktuální sn ěhové podmínky v Krkonoších - kam vyrazit na lyže?

Aktivní vyžití | Krkonoše

Prohlédněte si přehledný seznam nejoblíbenějších lyžařských areálů a podívejte se na aktuální stav sněhové pokrývky na jednotlivých sjezdových tratích, kterých je v Krkonoších více než 180 km. Vydejte se na lyže.

Vrchlabské hudební léto 2016. Nedělní večery na vlnách vážné hudby.

Kulturní akce | Špindlerův Mlýn

Letní nedělní večery protkané libými tóny hudby, to je Vrchlabské hudební léto. Letošní, již XXI. ročník koncertů klasické hudby, se koná od 3. července do 2. září ve Vrchlabí v klášterním kostele sv. Augustina.

Oteví rání léta ve Špindlerově Mlýně aneb zahájení letní turistické sezóny 2016

Kulturní akce | Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn vás srdečně zve na slavnostní zahájení letní sezóny. Tato již tradiční akce s bohatým programem představí „Špindl“ a jeho okolí jako příjemné místo pro strávení volných letních dní uprostřed krásné přírody.

Užijte si Velikonoce na sněhu - prožijte prodloužený víkend na lyžích

Aktivní vyžití | Krkonoše

Letošní příchod jara si dává trochu na čas, proto jsou v Krkonoších stále dobré podmínky k lyžování. I když se sluníčko již ukázalo a zpříjemnilo milovníkům zimních sportů aktivity, teploty se na horách drží stále okolo bodu mrazu.

70 le t založení zoologické zahrady ve Dvoře Králové

Tipy na výlety | Dvůr Králové nad Labem

Zoologická zahrada ve Dvoře byla otevřena 9. května roku 1946. Letos tak slaví své sedmdesáté narozeniny a nadělí si k nim několik novinek, kterými spolu s bohatým programem překvapí své návštěvníky.

Rodinný výlet na hrad Vízmburk

Výlet z Míseček okolo mohyly Hanče a Vrbaty na Medvědín a Šmídovu vyhlídku

Tipy na výlety | Horní Mísečky

Pěší túra vás povede okolo památníčků věnovaným počátkům lyžařského sportu a jejím obětem Hančovi a Vrbatovi, dále po Zlatém návrší, kde jsou jedny z nejkrásnějších rozhledů na Krkonoše.

1 | 2 >

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění