Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Potřebujete zvýšit obsazenost? Buďte vidět! Prezentujte se na nejnavštěvovanějším turistickém portálu o Krkonoších. Získejte více přímých zákazníků bez prostředníka. Zaregistrujte své zařízení, zkuste to s námi.

 

Proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc vytvoření prezentace zdarma

  • Buďte vidět na našich regionálních portálech na  www.region-krkonose.cz  a www.region-tour.cz. Vaši prezentaci pro Vás vytvoříme zdarma. Žádné poplatky za vytvoření prezentace, budete i na předních pozicích.

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme propagovat na sociálních sítích. Máme parádní profil o Krkonoších s velkými dosahy.

 

Neplatíte žádné provize. Ušetříte!

  • Zákazníci u Vás poptávají ubytování napřímo. Rezervace máte bez prostředníka, tedy bez provize. Ušetřené peníze raději investujte do vašeho zařízení než platit zprostředkovateli za vysoké provize. U nás uhradíte 1 x ročně klubový poplatek a víte, že se Vám inzerce mnohonásobně vyplatí. Navíc Vám pomůžeme obsadit volné termíny.

 

Nezávaznost spolupráce

  • Vše bez závazků a tedy bez starostí. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, ale věříme, že nebude potřeba, protože spolupráce se vám rozhodně vyplatí.

 

Jsme vidět

  • Hledáte-li cokoliv o regionu, vždy narazíte na naše stránky. Ve výsledcích vyhledávání jsme na prvních místech. Zkuste to...
 
Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu: +420 776 468 400

 


 

Služby pro gastronomii

Pro restaurace, kavárny, občerstvení a catering nabízíme 100% ovocné sirupové koncentráty, které jsou skvělé na přípravu domácích limonád  a koktejlů. Vyzkoušejte naše přírodní ovocné sirupy ve speciálních baleních pro gastronomii. Tyto skvělé produkty vyrábí náš sesterských podnik slaskoukjidlu.cz
 

Proč naše ovocné sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty neobsahují: přidané chemické látky, umělá dochucovadla a ani nejsou ředěny vodou

* Naše sirupy obsahují jen a jen ovoce. 100% ovoce v každé lahvi.

* 14 výtečných příchutí (a další připravujeme). Tip: zkuste zdravý jahodový sirup

 

Dále nabízíme:

* kvalitní česká vína z vinařství Hulata Němčičky. 

   

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění