Ubytování u sjezdovky - Krkonoše

 

Vyrazit na sjezdovku přímo z hotelu, penzionu či chaty a chalupy nebylo nikdy jednodušší. Prohlédněte si nabídku ubytování, odkud je to možné.

1 | 2

Víte, že kousek od Krkonoš se nachází kouzelná skalní oblast Adršpašských skal. A právě zde si můžete zarezervovat ubytování Adršpašsko a třeba spojit dovolenou jak s touto oblastí, tak i návštěvou krkonošského národního parku. I tak lze zkombinovat dovolenou.

Pobyty v blízkosti sjezdovek - z pokoje rovnou na svah

Ubytujte se v bezprostřední blízkosti sjezdových tratí v Krkonoších. Každý vášnivý lyžař si přeci přeje nazout lyže a vydat se na svah hned od zařízení, kde je ubytovaný. Vybrat si můžete ubytování u sjezdovky v Janských Lázních, Špindlerově mlýně ve Svatém Petru nebo Černém Dole či přímo na sjezdovce v Peci pod Sněžkou, Rokytnici nad Jizerou či Harrachově. Dobře si zalyžujete také na Benecku u Vrchlabí. Pobyt u sjezdovky ocení nejen v  zimě milovníci lyží a snowboardů, ale také v létě zapálení sjezdoví cyklisté. Levné ubytování u sjezdovky si navíc můžete výhodně rezervovat na první moment s předstihem a získat zajímavou slevu nebo naopak využít akčních last minute nabídek. Vydejte se za nejlepší lyžovačkou do Krkonoš. Už nemusíte jezdit do italských nebo rakouských Alp. Krkonoše nabízí srovnatelnou kvalitu ubytování a sjezdovky stojí za to!