/album/fotogalerie28/f3fa3206-15e9-448d-9ebd-344db3216fc3-jpg/
/album/fotogalerie28/dsc-9064-jpg/
/album/fotogalerie28/a1136-jpg/
/album/fotogalerie28/vs2-1870-rend-jpg/
/album/fotogalerie28/ea25be79-4ed3-48fc-ab2a-6e20addb3722-jpg/
/album/fotogalerie28/a1134-jpg1/

Penzion Bedřiška ***


Obec:

Špindlerův Mlýn

Vzdálenost do centra:

1 km do centra Špindlerova Mlýna

Poloha:

lyžování 10 min. chůze

Parkování u objektu:

celoročně u objektu,

Penzion Bedřiška - Špindlerův Mlýn, Krkonoše

Na klidném místě nedaleko lyžařských areálů Sv. Petr a Medvědín nabízí kvalitní ubytování Penzion Bedřiška. Kousek do centra Špindlerova mlýna v Krkonoších.

Penzion Bedřiška

Popis ubytování

K vybavení pokojů patří též sociální zařízení (sprcha nebo vana, wc), TV a trezor. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém objektu. V přízemí objektu se nachází příjemná restaurace nabízející speciality české kuchyně. Snídaně jsou připravovány v restauraci hotelu Bedřiška, který je s penzionem spojen velkou udržovanou zahradou s dětským hřištěm. Můžete zde také příjemně posedět v zahradní restauraci, využít antukový tenisový kurt nebo jen relaxovat na sluníčku. Sjezdovky jsou od objektu vzdáleny cca 10 min chůze, ale můžete využít i skibus se zastávkou u hotelu Bedřiška. Po náročném dni si příjemně odpočinete v sauně nebo v bazénu. Penzion Bedřiška nabízí i zázemí pro firemní večírky a školení. Konferenční místnost má kapacitu až 70 míst, WiFi připojení k internetu a veškerou audiovizuální technikou.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

 

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 18 pevných lůžek + 1 přistýlka
  • Vybavení objektu: staročeská restaurace, velká udržovaná zahrada se zahradní restaurací, dětským hřištěm, trampolínou, tenisový kurt, stolní tenis, půjčovna horských kol Scott, hotelové taxi, WiFi připojení k internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů Standard***: WC a koupelna, TV – SAT, WiFi, trezor
  • Konferenční možnosti: Konferenční sál s až 70 místy, WiFi připojení k internetu, ozvučení, dataprojektor, plátno, DVD, flipchart, tlumočnické služby, kopírování, fax

Poloha na mapě

Štítky: penziony