/album/fotogalerie144/restaurace-hotel-kristyna-jpg/
/album/fotogalerie144/hotel-kristyna-2-jpg/
/album/fotogalerie144/odpocivarna-hotel-martin-jpg/
/album/fotogalerie144/hotel-kristyna-3-jpg/
/album/fotogalerie144/bar-v-hotelu-kristyna-jpg/
/album/fotogalerie144/sauna-v-hotelu-martin-jpg/

Hotel Kristýna


Obec:

Špindlerův Mlýn, Svatý Petr

Vzdálenost do centra:

2 km do centra Špindlerova Mlýna

Poloha:

lyžování 300 m

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

 

Poloha na mapě

Hotel Kristýna - Svatý Petr, Krkonoše

Příjemný rodinný hotel v malebném údolí Svatý Petr. Prostorný udržovaný pozemek ideální pro odpočinek, sauna, lyžování jen pár kroků.

Hotel Kristýna ve Svatém Petru

Popis ubytování

Hotel Kristýna spolu se sousedním Hotelem Martin tvoří příjemný rodinný hotelový komplex ve Špindlerově Mlýně. V Hotelu Kristýna jsou dvou až třílůžkové pokoje s možností přistýlek všechny vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV se SAT a WiFi. Restaurace s barem je vhodná také pro pořádání školení a firemních akcí. V létě je k dispozici také letní terasa. Hotel Kristýna je obklopen udržovaným pozemkem ideálním k dětským hrám nebo odpočinku. Předností ubytování je jeho celoroční dostupnost autem, samozřejmě v zimě se zimní výbavu. V sousedním hotelu můžete využít saunu. K lyžařskému areálu STOH se dostanete pohodlně na lyžích, k většině dalších lyžařských areálů Vás doveze skibus.a Užijte si klidnou dovolenou ve Špindlerově Mlýně v hotelu obklopeném vrcholky Krkonoš.
 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 32 lůžek + 6 přistýlek
  • Vybavení objektu: recepce, restaurace s barem, TV, letní terasou, trezor a telefonní automat na recepci, dětská postýlka, židlička, možnost využít saunu v Hotelu Martin, udržovaná zahrada, WiFi připojení k intenetu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), TV se SAT, WiFi
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění