/album/fotogalerie9/a644-jpg/
/album/fotogalerie9/a640-jpg/
/album/fotogalerie9/a643-jpg/
/album/fotogalerie9/a641-jpg/
/album/fotogalerie9/a636-jpg1/
/album/fotogalerie9/a645-jpg/

Penzion Samohel


Obec:

Rokytnice nad Jizerou

Vzdálenost do centra:

v centru Rokytnice nad Jizerou

Poloha:

lyžování 200 m

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

 

Poloha na mapě

Penzion Samohel - Rokytnice nad Jizerou

Nabízíme Vám ubytování v typickém horském penzionu Samohel přímo v centru Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše.

Penzion Samohel

Popis ubytování

Celému interiéru po vzoru horských chalup dominuje dřevo. Všechny pokoje v penzionu jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC) a TV.  V přízemí objektu je pro ubytované hosty zajištěna příjemná restaurace s letní terasou. Penzion Samohel je ideálním místem pro Vaši klidnou dovolenou, kromě kvalitního ubytování nabízí také řadu wellness aktivit, z nichž některé jsou pro ubytované hosty zcela zdarma. V penzionu Samohel můžete využít vnitřní bazén, saunu a vířivku, ale také různé druhy masáží od relaxačních, přes lymfatické, až po lávové kameny a další. Pro Vaše děti je k dispozici trampolína a stolní tenis. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu, parkování u objektu a úschovna kol a lyží. Přímo na kopci nad penzionem leží Skiareál Studenov. Do vzdálenějšího Skiareálu Horní Domky Vás dopraví skibus.

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 33 pevných lůžek + 7 přistýlek
  • Vybavení objektu: restaurace s barem, TV se SAT, elektronické šipky, WiFi připojení k internetu, Wellness centrum (bazén (8 x 4,5 m), vířivka, infra sauna, masáže, aquaerobic) stolní tenis, velká dřevěná terasa, trampolína, venkovní gril, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: dřevěný nábytek, sociální zařízení (sprcha, WC), TV
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • vstup do bazénu zdarma pro ubytované hosty

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Štítky: penziony