/album/fotogalerie4/a247-jpg/
/album/fotogalerie4/a257-jpg/
/album/fotogalerie4/a253-jpg/
/album/fotogalerie4/a270-jpg/
/album/fotogalerie4/a259-jpg/
/album/fotogalerie4/a262-jpg/

Horská chata Skácelka


Obec:

Rokytnice nad Jizerou, Horní domky

Vzdálenost do centra:

2,5 km do centra Rokytnice nad Jizerou

Poloha:

na sjezdovce

Parkování u objektu:

mimo zimu parkování u objektu

Poloha na mapě

Horská chata Skácelka - Rokytnice nad Jizerou

Horská chata Skácelka nabízí stylové horské ubytování přímo na sjezdovce v Rokytnici v nadmořské výšce 900 m, kde budete mít Krkonoše jako dlani.

Penzion Horská chata Skácelka

Popis ubytování

Můžete si vybrat ze dvou až čtyřlůžkových útulných pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc). Chata Skácelka se stala oblíbenou pro svou rodinnou atmosféru, jenž je cítit i v restauraci, která si zachovává horský styl. Objekt má také letní terasu, bazén a venkovní posezení s ohništěm. K dolní stanici lanovky Lysá hora se ze Skácelky dostanete pohodlně na lyžích. Poloha je vhodná také pro běžkaře, kteří mohou využít upravovaných tras v okolí. Po návratu z lyží jistě rádi využijete saunu. V létě můžete vyrazit od penzionu na kole nebo pěšky objevovat krásu Krkonoš. Turistické cíle Chata Dvoračky, mohyla Hanče a Vrbaty, pramen Labe nebo Horní Mísečky jsou vzdáleny do 10 km od Chaty Skácelka.

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 35 osob
  • Vybavení objektu: restaurace s krbem, barem, tv, letní terasa s grilem a ohništěm, letní bazén, sauna, WiFi připojení k internetu, úschovna kol a lyží, v letních měsících parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc)
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • vstup do sauny na 1 hodinu zdarma. Platí pro týdenní pobyty v zimním období

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.