Ubytování se psem - Krkonoše

 

Vyberte si z nabídky ubytování vhodného pro pobyty se psy a vyražte s nimi na výlet. Vydejte se na hřebeny hor se svými domácími miláčky.

 
 
 

 

1 | 2 | 3 | 4

Dovolená se psem v Krkonoších

Každý správný páníček nenechá svého největšího kamaráda doma a vyrazí s ním třeba na zážitkový výlet na hory. Co může být lepšího než báječná dovolená se psem. Krkonoše jsou výborným místem jak spojit pobyt v přírodě hor a přitom pobýt se svým pejskem. Prožijte proto i vy radostné chvíle se svým čtyřnohým mazlíčkem na horských tůrách po hřebenech Krkonoš, zdolejte naše nejvyšší hory, objevte třeba místní minipivovary, vyhlášenou krkonošskou kuchyni a na večer si můžete odpočinout v sauně. Avšak nezapomeňte, že se budete často pohybovat v národním parku a proto mějte vašeho pejska na vodítku. Psi jsou přeci nejlepší přátelé člověka, proto byste je měli vzít s sebou. Samotnou krásu Krkonoš vám zpříjemní turistika se psem. A co je proto potřeba udělat? Naplánovat trasy, místa, která chcete navštívit a zvolit ubytování s domácím mazlíčkem. V naší nabídce naleznete ubytovací zařízení, která umožnují ubytování se psem. Nevíte-li si rady, zavolejte nám a nechte si poradit, kam se vydat dovolenou. Vybrat si můžete wellness pobyt v hotelu či dokonce v zimě prožít Silvestr v klidu na horské chatě či penzionu. Ubytování naleznete v hlavních střediscích Krkonoš jako je Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Janské Lázně. 

Přemýšlíte i o jiné lokalitě? Pokud hledáte nebo přemýšlíte o jiné oblasti kam se psem, mrkněte se třeba na ubytování se psem na Vysočině. Krajina plná zvlněných kopců je zajímavým místem pro strávení dovolené se psem. V zimě je tu velké množství běžkařských tras a tak vezměte svého psího miláčka s sebou.