/album/fotogalerie6/penzion-topas-nove-3-jpg/
/album/fotogalerie6/penzion-topas-nove-5-jpg/
/album/fotogalerie6/penzion-topas-nove-2-jpg/
/album/fotogalerie6/penzion-topas-nove-7-jpg/
/album/fotogalerie6/a528-jpg/
/album/fotogalerie6/penzion-topas-nove-8-jpg/

Penzion Topas


Obec:

Pec pod Sněžkou - Velká Úpa

Vzdálenost od centra:

1 km do centra Pec pod Sněžkou

Poloha:

na sjezdovce

Parkování u objektu:

v letních měsících

 

Penzion Topas - Velká Úpa, Krkonoše

Hledáte horské pohodlné ubytování přímo na sjezdovce? Pak vřele doporučujeme nově zrekonstruovaný penzion Topas na sjezdovce Portášky ve Velké Úpě.

Popis ubytování

Příjemé horské ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, Tv a Wifi připojením k internetu a typickou horskou restaurací, která je určená pouze pro ubytované hosty. V létě je k dispozici udržovaná zahrada s dětským hřištěm a venkovní terasou, grilem a hezkým výhledem na údolí. V zimě naopak můžete využí skibar, který je přímo na sjezdovce. Pro děti je přímo pod penzionem připravená lyžařská škola. Penzion Topas leží přímo na sjezdovce Portášky, která je uměle zasněžovaná. Poblíž penzionu se nachází tenisový kurt, bowling, sauna, kulečník a také nově postavená bobová dráha. Celý penzion je nekuřácký.

Ceník a rezervace ubytování

Přímá rezervace do ubytovacího zařízení. Pro zobrazení ceny pobytu si nastavte si termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám automaticky vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. 

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 44 osob
  • Vybavení objektu: restaurace pro ubytované hosty, skibar, sauna, úschovna kol a lyží, stolní fotbálek, letní terasa s možností grilování, dětská postýlka, dětská trampolína, v letních měsících parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), Tv, WiFi
  • Check - in: 15:00 - 16:00
  • Check - out: do 10:30

 

Poloha na mapě

 

Štítky: penziony

Vyhledávání

Certifikáty a ocenění