/album/fotogalerie21/a1855-jpg/
/album/fotogalerie21/a1857-jpg/
/album/fotogalerie21/a921-jpg/
/album/fotogalerie21/a918-jpg/
/album/fotogalerie21/a920-jpg/
/album/fotogalerie21/a916-jpg/

SKiMU Apartmány


Obec:

Horní Malá Úpa

Vzdálenost od centra:

v centru Horní Malé Úpy

Poloha:

u sjezdovky

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

 

Poloha na mapě

SKiMU Apartmány - Horní Malá Úpa, Krkonoše

Moderní až šestilůžkové plně vybavené apartmány přímo ve Sportcentru. Bezbariérové přístupy, sauna, vířivka, sportovní hala, posilovna...

Skimu apartmány v Malé Úpě

Popis ubytování

Všechny apartmány mají kuchyňský kout s nádobím, ledničkou, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem, rycholovarnou konvicí a myčkou, dále pak sociální zařízení (sprcha, wc), TV a dostatek úložného prostoru. Apartmány SKiMU mají také navíc bezbariérový přístup. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém objektu. V objektu se kromě apartmánů nachází také Sport Centrum s posilovnou, ricochetem, saunou, vířivkou a sportovní halou. Jako hosté budete mít ve SKiMU Apartmánech řadu výhod a to nejen slevu 50 % na sportoviště SKiMU Sport Centra, ale také slevu 10 % na občerstvení ve SKiMU House ve Skiareálu Malá Úpa a parkování zdarma na parkovišti SKiMU Sport Centrum. Pokud plánujete strávit aktivní dovolenou v Krkonoších, jsou apartmány pro Vás tím pravým místem!

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 52 lůžek
  • Vybavení objektu: čtyř a šestilůžkové apartmány, recepce s barem, videoprojektor, kulečník, stolní fotbálek, úschovna kol a lyží, WiFi připojení k internetu, SKiMU Sport Centrum (posilovna, ricochet, sauna, vířivka, sportovní hala)
  • Vybavení apartmánů: v přízemí bezbariérový přístup, kuchyňka (myčka, nádobí, lednička, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, rychlovarná konvice), sociální zařízení (sprcha, wc), TV, trezor, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • 50 % sleva na sportoviště SkiMU Sport Centra
  • 50% sleva na 7 denní skipas, 30% sleva na 1 denní skipas
  • 10 % sleva na občerstvení ve SkiMU House (u sjezdovky Pomezky)
  • sleva na relaxační koupel v koupacích sudech

 

Skupinové SLEVY

  • výrazné slevy pro skupiny od 15 osob a více
 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.