/album/fotogalerie-chata-orlik/a7-jpg10/
/album/fotogalerie-chata-orlik/a13-jpg3/
/album/fotogalerie-chata-orlik/a6-jpg5/
/album/fotogalerie-chata-orlik/a14-jpg4/
/album/fotogalerie-chata-orlik/a1-jpg8/
/album/fotogalerie-chata-orlik/a2-jpg9/

Penzion Chata Orlík

Obec:

Pec pod Sněžkou

Vzdálenost od centra:

800m od centra Pece pod Sněžkou

Poloha: 

na sjezdovce

Parkování u objektu: 

v letních měsících u objektu

 

Poloha na mapě

Chata Orlík - Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Jedinečný výhled na Studniční horu, ty nejlepší sněhové podmínky v zimě, slunce až do pozdního večera v létě, vlastní wellness a v neposlední řadě příjemné ubytování.

Horská chata Orlík

Zobrazit ceny ubytování

Popis ubytování

Hezká poloha penzionu Chata Orlík je zárukou dobrých sněhových podmínek v zimních měsících a sluneční paprsky v letním období. Samotné ubytování  je rozděleno do dvou kategorií, se sociálním zařízením na pokoji nebo se společným sociálním zařízením na patře. Pokoje s vlastním sociálním zařízením nabízejí komfortní ubytování s LCD TV na pokoji. K dispozici je také stylová restaurace s letní terasou a překrásným výhledem, koktejl bar, wellness centrum s vířivkou a saunou. Dále je k dispozici karaoke, stolní fotbálek, šipky nebo si můžete zahrát některou ze společenských her. V létě je parkování zajištěno přímo u penzionu, v zimě na hlídaném parkovišti v Peci. Samozřejmostí je WIFI připojení na internet.

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita hotelu: 28 pevných lůžek + 10 přistýlek (10 pokojů)
  • Vybavení hotelu: restaurace, letní terasa, koktejl bar, vířivka, sauna, sony playstation2, wifi internet, parkoviště pro 8 aut (mimo zimu), úschovna kol a lyží, karaoke, stolní fotbálek, šipky, mnoho stolních společenských her, digitální projektor v restauraci, set pro miminka
  • Vybavení pokojů typu A:  sociální zařízení na pokoji, televize, satelit, WIFI internet
  • Konferenční služby: školící místnost pro 40 osob
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • ZDARMA karta hosta se spoustou slev na aktivity a vyžití v Peci pod Sněžkou a okolí. Například: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5-40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10-20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.