/album/a34/dsc1334-hdr-kopie-jpg/
/album/a34/dsc1292-hdr-jpg/
/album/a34/dsc1325-hdr-kopie-jpg/
/album/a34/chata-boubelka-jpg/
/album/a34/dsc1358-hdr-kopie-jpg/
/album/a34/dsc1343-hdr-kopie-jpg/

Chata Boubelka


Obec: Velká Úpa
Vzdálenost od centra: 2 km
Poloha: kraj obce, u sjezdovky
Parkování u objektu: celoročně

 

 

Poloha na mapě

Chata Boubelka - Velká Úpa, Krkonoše

Jednoduché ubytování s atmosférou starých časů ve stylové horské chalupě. Nekuřácké prostředí, krbová kamna, společenské zázemí, infrasauna.

Popis ubytování

Chata Boubelka je dobrou volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od dnešní hektické doby. Je ideálním místem pro strávení zimní i letní rodinné dovolené, pro firemní a společenské akce i pobyty sportovců a turistů. V patře objektu je sedm nově zrekonstruovaných ložnic s počtem lůžek 2 x 2, 2 x 3 a 3 x 4. Další čtyřlůžková ložnice se nachází v přízemí. Sociální zařízení (WC, sprchový kout, topný žebřík) je společné, oddělené pro ženy a muže. Chata Boubelka nabízí možnost vlastního vaření. K dispozici je prostorná plně vybavená kuchyně (dva sporáky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí…) s posezením a sklípek pro uskladnění nápojů. K odpočinku a společenskému vyžití jsou určeny dvě společenské místnosti v přízemí. První, s televizí, slouží jako relaxačně-odpočinková. Druhá místnost s krbovými kamny, barem a pípou je využívána pro bujařejší zábavu. Hostům je k dispozici infrasauna, kterou ocení zejména v zimním období po návratu z lyžování. Vlek se nachází hned vedle objektu a cesta z jeho vrchní stanice míří přímo k chatě. Další možnost lyžování je ve Velké Úpě a v Peci pod Sněžkou. V létě je chata Boubelka skvělým výchozím místem poznávání Krkonoš. Parkování na vyhrazeném prostoru u chaty, pobyt s domácími zvířaty po dohodě s ubytovatelem.

 

  • Kapacita objektu: 26 lůžek
  • Vybavení objektu: infrasauna, společenská místnost s TV, WIFI internet, rádio s CD přehrávačem, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, plynový sporák, elektrická trouba, krb, ohniště, grill, zahrada, parkoviště
  • Vybavení pokojů: WIFI internet, společné sociální zařízení na chodbě
  • Důležité informace: nutné vlastní ručníky a přezůvky, před odjezdem uvést chatu do původního stavu
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • Karta hosta: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5 - 40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10 - 20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

 

Ceník ubytování
Sezóna:   leden - březen duben - červen červenec - srpen září - prosinec
Objekt / týden 35 000 Kč 31 500 Kč 25 000 Kč 31 500 Kč
Objekt / den - 7 400 Kč - 7 400 Kč
Doplňkový ceník
Domácí mazlíček zdarma
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení zařízení, el. energii, vodu, plyn, dřevo, parkování u objektu, DPH. V ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky obci 15 Kč / den.