/album/fotogalerie39/a1658-jpg/
/album/fotogalerie39/a1634-jpg/
/album/fotogalerie39/a1646-jpg/
/album/fotogalerie39/a1637-jpg/
/album/fotogalerie39/a1626-jpg/
/album/fotogalerie39/a1627-jpg/

Penzion Flóra


Obec:

Janské Lázně

Vzdálenost od centra:

v centru Janských Lázní

Poloha:

lyžování 200 m

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

 

Poloha na mapě

Penzion Flóra - Janské Lázně, Krkonoše

V klidné části lázeňského městečka Janské Lázně nabízí ubytování rodinný penzion Flóra. Příjemné rodinné ubytování.

Penzion Flóra

Popis ubytování

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových nebo rodinných pokojích pro čtyři až šest osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, wc), TV a WiFi připojení k internetu. Rodinné pokoje se skládají ze dvou oddělených pokojů se společným sociálním zařízením a ocení je nejen rodiče s dětmi, ale také skupiny přátel. Snídaně a v zimních měsících polopenze je podávána ve společenské místnosti v přízemí. Zde se nachází též bar s výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů. V letních měsících příjemně posedíte i na terase před penzionem. Ubytovaní hosté mohou celoročně zdarma parkovat přímo u penzionu. Vyhlášený lyžařský areál Černá hora - Janské Lázně, kde jsou připraveny sjezdovky všech obtížností, je vzdálený pouze 200 m od objektu. Kromě lyžování si zde můžete užít na 3,5 km dlouhé sáňkařské dráze. Ani v létě se v Janských Lázních nebudete nudit. Za návštěvu stojí minigolfové hřiště, tenisový kurt, lanové centrum i lázeňská kolonáda, kde se pořádají pravidelné taneční večery. Rezervujte si ubytování v penzionu Flóra včas a užijte si dovolenou v Krkonoších!

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 35 osob
  • Vybavení objektu: restaurace s barem a TV, letní terasa, WiFi připojení k internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), TV se SAT, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Štítky: penziony

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 17:30

Certifikáty a ocenění