/album/fotogalerie31/a1495-jpg/
/album/fotogalerie31/a1502-jpg/
/album/fotogalerie31/a1487-jpg/
/album/fotogalerie31/a1506-jpg/
/album/fotogalerie31/a1485-jpg/
/album/fotogalerie31/a1486-jpg/

Penzion Familia


Obec:

Harrachov

Vzdálenost do centra:

v centru Harrachova

Poloha:

200 m lanovka na Čertovu horu

Parkování u objektu:

celoročně u objektu

Poloha na mapě

Penzion Familia - Harrachov, Krkonoše

Udržovaná zahrada s letní terasou, kousek ke skiarelům, to vše Vám nabídne malebný rodnniný penzion Familia. Klidné místo a přitom v centru Harrachova.

Popis ubytování

Všechny pokoje jsou velmi prostorné, světlé a vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc), TV se SAT a WiFi připojením k internetu. Ubytování je možné se snídaní, která je  podávána ve stylově zařízené společenské místnosti. Oběd nebo večeři si můžete připravit v plně zařízené kuchyni, kterou mají obě patra objektu. Ve společenské místnosti v prvním patře je navíc připraven dětský koutek se spoustou hraček, dále jsou k dispozici společenské hry. Penzion Familia jako jeden z mála v této lokalitě je obklopen udržovanou zahradou s venkovní terasou, grilem a dětským hřištěm. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Hosté penzionu Familia mají navíc slevu v půjčovně lyžařského vybavení a lyžařské škole. Lanovka na Čertovu horu je vzdálena pouhých 200 m od objektu. Čeká vás tak skvělá dovolená v Krkonoších.

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 15 pevných lůžek + 10 přistýlek
  • Vybavení objektu: 2 společenské místnosti, 2 vybavené kuchyně, dětský koutek, společenské hry, zahrada, terasa s grilem, ohniště, dětské hřiště (houpačky, trampolína), dětská postýlka, židlička, úschovna kol a lyží, WiFi připojení k internetu, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), TV se SAT
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • SLEVA 15 % v půjčovně lyžařského vybavení a v lyžařské škole

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Štítky: penziony