/album/fotogalerie90/a2776-jpg/
/album/fotogalerie90/a2774-jpg/
/album/fotogalerie90/a2773-jpg/
/album/fotogalerie90/a2775-jpg/
/album/fotogalerie90/chalupa-sipkova-v-zime-jpg2/
/album/fotogalerie90/a2777-jpg/

Chalupa Šípková


Obec: Černý Důl

Vzdálenost od centra: 500 m

Poloha: lyžování 700 m

Parkování u objektu: celoročně

 

Poloha na mapě

Chalupa Šípková - Černý Důl, Krkonoše

Hledáte romantickou roubennou chalupu? Chalupa Šípková snoubí tradice s moderním vybavením. Stylové interiéry a velmi pěkně udržovaná zahrada s bazénem.

Chalupa Šípková v Černém Dole

Popis ubytování

Ubytování je ideální pro skupiny přátel nebo dvě rodiny s dětmi. Celkem jsou zde dvě čtyřlůžkové ložnice v prvním patře a jedna dvoulůžová ložnice v přízemí. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Společenské místnosti v přízemí dominují velká kachlová kamna s troubou a plotnou a velký dřevěný stůl ideální pro společné stolování. Od stolu je též vidět na televizi, která je umístěna na protější stěně. V kuchyňském koutě nechybí rychlovarná konvice, el. trouba, myčka, lednice a veškeré nádobí.  Jistě Vás příjemně potěší, že v chalupě jsou dvě koupelny, jedna moderní se sprchovým koutem a jedna s dřevěnou vanou. WC je v přízemí i v patře samostatné. V celém objektu je WiFi připojení k internetu. Auto můžete zaparkovat na vlastním parkovišti přímo u chalupy. V Černém Dole je známé krkonošské lyžařské středisko, do kterého se dostanete pohodlně skibusem, který staví přímo u chalupy. Pokud přijedete v létě, také rozhodně nebudete zklamáni. K chalupě Šípková náleží upravovaná zahrada s posezením, dětským hřištěm a bazénem. Přijeďte si odpočinout do stylové roubenky Šípková v Černém Dole!

 

  • Kapacita objektu: 8 lůžek + 2 přistýlky
  • Vybavení objektu: kompletně vybavená kuchyň (el. trouba, myčka, lednice, rychlovarná konvice, nádobí), jídelní stůl, TV, přistýlka, kachlová kamna, pračka, koupelna se sprchovým koutem, koupelna s vanou, 2 x WC, udržovaná zahrada s posezením, dětským hřištěm a bazénem, zahradní gril, parkování u objektu, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna:   leden – březen duben – červen červenec – srpen září – prosinec
Celý objekt až pro 10 osob / týden 25 000 Kč 20 000 Kč 25 000 Kč 20 000 Kč
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíčci nejsou vítáni.
Silvestrovský a vánoční pobyt: 60 000 Kč / pronájem objektu až pro 10 osob / týden.
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení objektu, WiFi připojení k internetu, závěrečný úklid, praní ložního prádla, spotřebované dřevo v krbu. parkování u objektu, rekreační poplatky obci a DPH. Cena nezahrnuje spotřebu el. energie.