/album/fotogalerie-in-line-stezka-vlckovice/a13637368-jpg/
/album/fotogalerie-in-line-stezka-vlckovice/a25420937-jpg/
/album/fotogalerie-in-line-stezka-vlckovice/a33172488-jpg/

Poloha na mapě

In-line stezka Vlčkovice - Krkonoše

Pokud máte rádi výlety za sportem a baví Vás In-line bruslení, pak je silnice z Vlčkovic do Chvalkovic pro Vás jako dělaná. Tato silnice s minimálním provozem a hladkým asfaltem nadchne každého správného In-linera.

In-line stezka Vlčkovice

     

Foto: Panoramio.com - Malby

Ráj pro cyklisty i inlainery 

Vlčkovice najdete blízko Dvora Králové v Podkrkonoší a v této obci máte ideální in-line trasu pro tréninky i začátky. Jde o novou - obnovenou cestu, podpořenou z Evropských fondů. Takřka vždy prázdný prostor se vyplatí pro vaše jízdy na in-lin bruslích. Silnice je málo frekventovaná

 

Povrch a délka

Ve Vlčkovicích je asfalt starší a místy trochu zvlněný (lehké vyjeté koleje), ale hlaďounký. Na konci Vlčkovic už je asfalt nový, zcela rovný. Silnice je dostatečně široká, místa je tedy všude dost. Délka je okolo 12 km, měřeno z dolních Vlčkovic do Chvalkovic a zpět.

 

Terén

První cca 4km cesty do Chvalkovic Vás bude čekat mírné stoupání (převýšení 73m), závěrečný kilometr do Chvalkovic však budete sjíždět z kopce.

Výškový profil

 

Parkování

Vaše auto můžete ve Vlčkovicích zaparkovat prakticky kdekoliv (např. před JZD), s parkování v Chavlkovicích také není problém (např. před kostelem).

 

Mapa

In-line Vlčkovice

Mapa: Mapy.cz