/album/fotogalerie96/a1367-jpg/
/album/fotogalerie96/a1369-jpg/
/album/fotogalerie96/a1368-jpg/
/album/fotogalerie96/a1370-jpg/
/album/fotogalerie96/a1371-jpg/
/album/fotogalerie96/a1372-jpg/

Poloha na mapě

Paintball Vidochov

Přijďte si užít pořádnou porci adrenalinové zábavy! Painball Vidochov se nachází nedaleko města Nová Paka na hlavním tahu Praha - Špindlerův Mlýn.

Paintball Vidochov

     

Popis prostor Paintballu

Hrací prostory jsou umístěny do několika sálů v objektu bývalé textilní továrny, takže je možné si užít zábavu po celý rok a za každého počasí! Součástí objektu je i vytápěná "základna". V ceně je zapůjčení kompletního vybavení ( zbraň, základní sada munice, paintballová masky, kombinéza či vojenský kabát, rukavice, vesta). Uspořádejte si zde sportovní den pro Vaší firmu v rámci teambuildingu. Vaši zaměstnanci nebo partneři poznají nové zážitky a odreagují se od každodenních povinností. Po celou dobu Vaší hry je přítomen proškolený personál, který dohlíží na dodržování bezpečnostních předpisů a pomáhá řešit jakékoliv problémy. Celou akci Vám fotograficky zdokumentujeme.

 

Jak na Paintball? 

Paintball Vidochov se nachází ve vesnici Vidochov cca 4 Km od Nové Paky. Do Vidochova se dostanete po silnici č. 16. 

 

Parkování

Zaparkovat je možné přímo u objektu bývalé textilní továrny.

 

Provozní doba

Provozní doba je závislá na rezervacích. Hriště je potřeba dopředu zarezervovat pomocí on-line formuláře na webováých stránkách nebo telefonicky.

 

Kontaktní údaje

Paintball Vidochov
Vidochov 17, 509 01 NOVÁ PAKA

Milan Ringel

E-mail: info@paintballvidochov.cz

Mobil: 60357153

 

Tip na výlet

Po adrenalinové bitvě se můžete uklidnit třeba výstupem na blízkou rozhlednu Kozinec s výbornou možností výhledu. Rozhledna měří 55 metrů a vyhlídková plošina je umístěna ve 33 metrech. 

zdroj: mapy.cz