/album/a137/a537b56eaf402664-jpg/
/album/a137/a1808-jpg/
/album/a137/kolo-1-jpg/
/album/a137/kolobezky-na-startu-large-jpg/

Poloha na mapě

Na koloběžkách z Medvědína - Krkonoše

V zimě ráj lyžařů, v létě místo oblíbené turisty. To jsou Krkonoše, nejvyšší hory České republiky.  Kromě jedinečných horských túr nabízejí řadu zábavných aktivit, mezi nimi poslední dobou i velice oblíbený sjezd na koloběžkách z hřebene hor.
 
     

Na koloběžkách z Medvědína

Jedním z atraktivních výchozích míst pro sjezd na terénních koloběžkách je Medvědín. K jeho vrcholu se dopravíte s potřebnou výbavou a v doprovodu instruktora sportovní agentury Yellow Point lanovkou ze Špindlerova Mlýna. Poté vás čeká skvělý adrenalinový zážitek, který zažijete během sjezdu po asfaltových cestách a lesních pěšinách zpátky do centra města. Koloběžky jsou určené dospělým, nejsou vhodné pro děti. Skupina může čítat až osm osob. Kromě svižného sjezdu si během cesty budete užívat nádherné výhledy z jiného úhlu, než pokud byste šli pěšky.

 

Přístupnost

Lanovou dráhou ze Špindlerova Mlýna

 

Občerstvení

Panoramatická restaurace na Medvědíně, ve Špindlerově Mlýnu.

 

Ceník

Pronájem terénní koloběžky 450,- Kč/1,5 hod. V ceně je koloběžka, helma, jízda lanovkou a instruktáž.

 

Provozní doba

V letní sezóně.

 

Parkování

Centrální parkoviště Špindlerův Mlýn

 

Kontakt

www.yellow-point.cz,  Tel. +420 731 160 152

 

TIP NA VÝLET

Vyzkoušet můžete také sjezd na silničních koloběžkách od Špindlerovy boudy do Špindlerova Mlýna po česko-polské hranici. Spojení mezi městem a Špindlerovkou zajišťuje autobusová linka, která jezdí 1x za hodinu. Cesta začíná v centru Špindlerova Mlýna na náměstí, odkud vás autobus dopraví na hřebeny a poté si užijete asi 10 km dlouhý sjezd svižný po pohodlné cestě. Pokud se budete pohybovat po hřebenech, můžete si koloběžky půjčit také u Erlebachovy boudy. Silniční koloběžky jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti od 6 let.

zdroj:www.mapy.cz