/album/fotogalerie177/bungee-televizni-vez-harrachov-1-jpg/
/album/fotogalerie177/bungee-televizni-vez-harrachov-2-jpg1/
/album/fotogalerie177/harrachov31-jpg1/
/album/fotogalerie177/harrachov32-jpg/
/album/fotogalerie177/triko-jpg/

Poloha na mapě

Bungee Harrachov

Bungee Jumping je extrémní sport, nabízející vysoce  adrenalinové zážitky. Pokud hledáte v tomto odvětví něco skutečně mimořádného, vydejte se do Harrachova.

     

Bungee Jumping z Televizní věže rozhodčích v Harrachově

Čeká tu na vás freestylový Bungee Jumping s celoročním provozem, kde se navíc skáče za každého počasí. Obdobný nenajdete nikde jinde v České republice ani v Evropě. Skáče se z Televizní věže rozhodčích, která se nachází u skokanských můstků K120 a K180 u červené sjezdovky. Ocelová konstrukce věže je vysoká 36 m a vypíná se 145 metrů nad městem. Harrachovský Bungee Jumping je svého druhu evropskou jedničkou a ve světě jej předběhl jen Nový Zéland. Takže skákat od ledna do prosince můžete zkrátka jen tady a na opačné straně zeměkoule.

 

Klasika, salta i tandem

Vyzkoušet můžete celou řady skoků, které vás zde rádi naučí. Záleží jen na tom, kolik máte odvahy, se kterou se pouštíte do netradičních zážitků. Pro začátek můžete zvolit běžné skoky, vyzkoušet tandemový seskok, nebo třeba do hloubky pod vámi zamířit se snowboardem či na krátkých lyžích tzv. bigfootech. Ti, kteří mají za sebou již minimálně dva seskoky, se mohou nechat nalákat na salta vpřed i vzad. V Harrachově se skáče ve váhové kategorii od 40 do 160 kg a tato horní hranice je rovněž maximální povolenou při tandemovém seskoku. V každém případě vás při této zábavě čeká úžasný pocit z překonání svých obav či dokonce strachu, a pořádná dávka adrenalinu.

 

Kdy, kde a jak?

Skokanský areál Bungee Jumping Harrachov, ve kterém vám adrenalinové zážitky zajistí Jiří Stolín, Xtreme Sports, uvidíte již při průjezdu Harrachovem. Auto můžete ponechat třeba na parkovišti u dolní stanice lanovky na Čertovu Horu a pěšky pak zamířit k televizní věži rozhodčích. Skáče se ve vybraných dnech od 11.00 do 16.00 hodin, ale skoky je možné realizovat na objednávku i v jiných termínech. Areál je přístupný po celý týden od 9.00 do 20.00 hod.

 

Kontakt

telefon: +420 607 232 070.

Email: bungyjump@email.cz

Webové stránky: www.bungee-harrachov.cz.

 

Rada na závěr – jak zklidnit adrenalin v žilách?

Například výšlapem z Harrachova k nedalekým Mumlavským vodopádům, nebo posezením v restauraci minipivovaru v areálu harrachovské sklárny, kde při popíjení lahodného moku můžete sledovat prosklenou stěnou ruční výrobu skla a zpracovávat v sobě zážitek, který je čerstvě za vámi.

 

zdroj: mapy.cz