/album/a130/bobovka1-jpg/
/album/a130/bobovka2-jpg/
/album/a130/bobovka3-jpg1/
/album/a130/bobovka4-jpg/
/album/a130/bobovka5-jpg/
/album/a130/bobovka6-jpg/

Poloha na mapě

 

Zajímavosti v okolí

 

Hora Sněžka

 

Relax park

 

Obří důl

 

Zajímavosti v okolí

 

Hora Sněžka

 

Relax park

 

Obří důl

 

Liščí hora

 

Bobová dráha -  Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Neumíte si představit, jaké to je svištět ve vozíku bobové dráhy, který místy dosahuje rychlosti až 40 kilometrů v hodině? Vyzkoušet si to můžete v Peci pod Sněžkou, kde je bobová dráha součástí a zároveň největší atrakcí zdejšího RELAXPARKU.
bobova_draha_pec_pod_snezkou
     

O bobové dráze

K horní stanici bobové dráhy vás dopraví vlek. Poté stačí usadit se do vozíku, připoutat se a pak už následuje zábavný a místy adrenalinový sjezd dlouhý 700 m. Boby se místy pohybují až osm metrů nad zemí, ale na dráze jsou upevněné tak, aby ji nemohly opustit, a navíc vás za jízdy jistí spolehlivé bezpečnostní pásy.

 

Jezdí se, ať praží slunce nebo padá sníh

Dráha je v provozu po celý rok. Je zrekonstruována tak, aby bylo možné jezdit nejen za pěkného počasí, ale i když prší nebo napadne sníh. Před deštěm a sněhem vás ochrání speciální průhledný kryt. Vozíky jsou dvoumístné a jízdu si můžete užít i se svými dětmi. Samy mohou jezdit od osmi let, do té doby pouze v doprovodu osoby starší 12 let.

 

Přístupnost

Do Pece pod Sněžkou dojedete po silnici č. 296. Mezi hotelem Máj a parkovištěm u hospody Na Peci se dáte vpravo k parkovišti P3 Kaplička u přehrady. RELAXPARK  se rozkládá naproti parkovišti.

Občerstvení

Café Grill Promenáda přehrady naproti RELAXPARKU.

 

Kontakt

RELAXPARK Pec pod Sněžkou

Infolinka +420 739 335 466

www.relaxpark.cz

TIP NA VÝLET

Pokud jste si užili na bobové dráze, je vidět, že máte pro strach uděláno. Zakupte si v Informačním centru Veselý výlet v Peci pod Sněžkou vstupenku do štoly dolu Kovárna, a projděte se podzemím, kde se těžívaly měděné a arzénové rudy. Připraveny jsou dvě trasy a kromě úzkého profilu obou tu na vás čekají příkrá schodiště a u náročnější varianty také sestupy po  žebřících s ochranným košem. Výlet je určený dospělým a dětem starším 10 let. Bližší informace na www.speleoalberice.cz.

bobova_draha_mapa
zdroj: www.mapy.cz