Medové slavnosti - Špindlerův Mlýn

30.10.2015 10:00

Tradiční medové slavnosti se letos konají 31. října 2015 ve Špindlerově Mlýně. Jako předchozí ročníky se i letos můžete těšit na bohatý program včetně tradičního lidového jarmarku. Nebudou chybět ani koncerty či závěrečná ohnivá show.

 

Termín a místo konání 

Kdy: 30. října 2015

Kde: Špindlerův Mlýn

 

To nejlepší z programu

10:00 Slavnostní den zahájí tradičně Krakonoš. Nenechte si ujít tohoto pohádkového pána a přítele Krkonoš a určitě se přijďte podívat.

 

10:30 Krátce po slavnostním zahájení můžete navštívit oblíbenou podzimní dílnu. A co v této díleně čeká na vás i vaše děti? Ti nejmenší si určitě užijí spoustu zábavy při vyrábění kaštanových zvířátek a malování podzimu nebo bramborová razítka. Pro všechny ostatní jsou tu připraveny chůdy, kuželky a jiné zábané aktivity.

 

 

13:00 Chvíli po obědě se představí mistr moderní magie Ondřej Sládek a věřte nebo ne, jeho kouzla se líbí holkám i klukům bezohledu na věk.

 

16:00 V odpoledních hodinách se můžou především rodičové těšit na populární Pink Floyd revival.

 

19:00 A na večer je pro vás všechny co vydržíte náročný program až do konce připravena famózní ohnivá show.

 

To je jen pár sladkých třešniček z celého programu. V průběhu celého dne si můžete zakoupit různé sladkosti i jiné občerstvení a samozřejmě nebude chybět ani výborná místní medovina.

 

Vstupné

zdarma

 

Plakát

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění