Turistický magazín - strana 2

Pojďte s námi na procházku kolem Úpické hvězdárny

Tipy na výlety | Úpice

Město Úpice má necelých 6 tisíc obyvatel, leží v Královéhradeckém kraji a od Trutnova je vzdálené 14 km. První písemná zmínka o něm pochází z roku 1359. Úpice se rozkládá na březích Úpy a je centrem regionu Jestřebí hory.

Cesta přez Krkonoše

Výlet z Nových Dvorů k Pěti Bukům - příjemná rodinná procházka

Tipy na výlety | Trutnovsko

Když se vyvede krásný den a nemusí to být jen o víkendu, na tento výlet vám stačí i „všední“ odpoledne, doporučujeme vám trasu od Hostince Dvoračka v Nových Dvorech v Trutnově přes Vébrovku a zpátky do Trutnova.

Vydejte se s námi za Krkonošskými pohádkami Marie Kubátové

Tipy na výlety | Malá Úpa

Sníh již pomalu mizí i z nižších partií Krkonoš, a tak opět nastává čas pro pěší turistiku i pro cyklisty. Zejména pro děti jsou lákavé trasy, kde najdou nějaká překvapení, a jedna z nich se nachází v Malé Úpě.

Expozice lehkého opevnění na pomezí Jizerských hor a Krkonoš

Tipy na výlety | Kořenov

Expozice lehkého opevnění se nachází v Kořenově, pod rozhlednou s krásným dívčím jménem Štěpánka. Vydejte se do útrob objektu LO, vzor 37, který byl nejdokonalejším objektem lehkého opevnění své doby.

Procházka z Černé Hory

Procházka z Černé hory pro seniory a rodiny s dětmi

Tipy na výlety | Janské Lázně

Jedním z nejnavštěvovanějších míst a center zimní i letní turistiky východních Krkonoš je Černá hora. Tyčí se nad lázeňským městem Janské Lázně a   vede na ni moderní osmimístná kabinková lanová dráha Černohorský express.

Užijte si bezva výlet z Pecky na Krkonošskou vyhlídku

Tipy na výlety | Pecka

Výlet, který vám doporučíme, zvládnou rodiče s dětmi i senioři. Užijí si jej malí i velcí, protože kromě prohlídky hradu Pecka se také projdete krásnou podkrkonošskou krajinou až na úžasnou Krkonošskou vyhlídku.

Pivofest Trutnov 2015 - Spousta zábavy a piva pro každého

Tipy na výlety | Trutnov

Všichni milovníci piva a dobré zábavy mohou zamířit 13. června do Trutnova. Na zdejším Krakonošově náměstí totiž odstartuje již 12. ročník oblíbeného festivalu Pivofest. Čekají vás kapely jako Vrchlabští Flanders, Turbo a nebo Effect.

  <  1 |  2

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění