Špindlerovská pouť 2016 - tři dny zážitků, zábavy a atrakcí

V pátek 24. června 2016 bude zahájen další ročník Špindlerovské pouti, která po tři dny nabízí spoustu zážitků a zábavy. Těšit se můžete i na pouťový běh určený široké veřejnosti a samozřejmě nebude chybět nedělní Mše svatá v kostele sv. Petra a Pavla.

     

Pátek je věnovaný běhu

Pouť odstartuje tradiční pouťový běh do vrchu, kterého se můžete zúčastnit i vy. Stačí se dostavit v 15.00 hod. k registraci, při které pořadatelé závodníky rozdělí podle daných kategorií.  Samotný závod začíná v 16.00 hodin.

/album/a51/img-4339-jpg/
/album/a51/img-4360-jpg/
/album/a51/img-4529-jpg/
/album/a51/img-4367-jpg/
/album/a51/img-4693-jpg/
/album/a51/img-4688-jpg/
/album/a51/img-4708-jpg/

Sobotní vodotrysk zábavy

Na sobotu 25. června je připraven pestrý a opravdu bohatý program. V 10.00 hod. proběhne slavnostní zahájení, po kterém zvesela zahraje dechová kapela Podzvičínka.  Po jejím vstoupení bude následovat sled zajímavých a zábavných akcí pro děti i dospělé. V dětském koutku si malí návštěvníci budou moci užívat oblíbené malování na obličej, bublináře, a protože součástí pouti bude také otevřený den s hasiči, mohou se děti těšit i na pěnovou zábavu. Po obědě vystoupí děti z kroužku sportovní gymnastiky a ve 14.45 hod. můžete již očekávat příjezd Krakonoše s družinou. Dále bude následovat dětské představení divadélka Romaneto s příznačným názvem Krkonošská pohádka. V 16.30 hod. se na scéně objeví Dalibor Janda se svou dcerou Jiřinou Annou Jandovou a tóny jejich známých písní si jistě mnozí z vás s nimi rádi zazpívají. V rámci dalšího programu se můžete těšit na hudebníky z latinské Ameriky, Cuba carneval a školičku tance, Jam & Bazar a na diskotéku, která začne ve 22.00 hod. Ukončení sobotního programu je stanoveno na 23.00 hod.

Neděle plná hudby

Nedělní program vám nabídne řadu hudebních zážitků, ale také poutní Mši svatou, která proběhne v kostele sv. Petra a Pavla. Užít si v tento den budete moci vystoupení skupin Vacancy, Maxim Turbulenc, Benjamins´clan, jistě vás nezklame ani Vaťák a svižné rytmy country capely Album Band. Špindlerovskou pouť roku 2016 ukončí příchod dvacáté hodiny.

Ubytování v okolí

Hotel Olympie

Penzion Horalka

Hotel Bedřiška

Chata Michlák

Cena od: 620 Kč Cena od: 490 Kč Cena od: 700 Kč Cena od: 550 Kč

 

Všechna ubytování ve Špindlerově Mlýně

Program pro děti i dospělé

Po dobu konání pro návštěvníky budou připravené stánky s občerstvením, pouťovými a řemeslnými výrobky, pouťové atrakce, výtvarné dílny, ale také třeba kovářská dílna. Pro děti i dospělé budou ve Sv. Petru připraveny speciální okružní jízdy lanovkou.

Prohlédněte si plakát akce

     

Podrobný program najdete na www.mestospindleruvmlyn.cz

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění