Pivofest Trutnov 2015, spousta zábavy pro každého

Všichni milovníci piva a dobré zábavy mohou zamířit 13. června do Trutnova. Na zdejším Krakonošově náměstí totiž odstartuje již 12. ročník oblíbeného festivalu Pivofest.

       

 

Pivo, jídlo a spousta zábavy za každého počasí

Tato akce se koná každoročně vždy právě v červnu, kdy bývají teplé dny a vlahé noci a pokud se to povede i letos, budete se mít opravdu na co těšit. Program však bývá natolik zábavný a pivo má říz jako křen i když počasí tak zcela nepřeje, takže v každém případě máte před sebou pěkný zážitek. Na tradičních slavnostech zlatavého moku budete mít možnost seznámit se s řadou pivovarů a jejich produkcí a užít si bohatý doprovodný program.

 

Pivofest TrutnovNa jaké kapely se letos můžete těšit?

Letos se o vaši zábavu budou starat kapely Flendrs, Traktor, Turbo, Memphis a Effect. V tomto pořadí také vystoupí. Vrchlabští Flendrs se na scéně objeví ve 12.00 hod., roková kapela Traktor o hodinu později.

Od 15.00 hodin bude v rokovém rytmu pokračovat kapela Turbo a její hudba vás bude provázet hodinu a půl. Na její místo nastoupí v 16.30 hod. kapela Memphis  a v 18.00 hodin program završí trutnovská skupina Effect.

 

Zajistěte si včas svoje "lupeny"!

Zájem o akci bývá veliký a své místo si můžete zajistit již 1. června 2015, kdy bude zahájen předprodej vstupenek. Pořídit je můžete online cestou na www.kupvstupenku.cz a na kontaktních místech. V předprodeji vás jeden „lupen“ přijde na 140,- Kč, na místě za vstupenku zaplatíte 150,- Kč. Pokud s sebou chcete vzít své ratolesti, pořádně je doma změřte…vstupenka pro dítě od 100 do 130 cm bude stát 40,- Kč, mrňata do výšky jednoho metru mají vstup zdarma.

Možnosti ubytování v okolí

Hotel Večernice

Penzion Kamínek

Apartmán Krakonošovo

Rekreační domky Dolce

Horský hotel Friesovy boudy
Cena od: 450 Kč Cena od: 390 Kč Cena od: 216 Kč Cena od: 270 Kč

Všechna ubytování v Krkonoších

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - pátek:
08:00 - 16:30

Certifikáty a ocenění