Penzion Dimrovka - Pec pod Sněžkou

 

penzion Dimrovka - Pec pod SněžkouPenzion Dimrovka se nachází uprostřed lyžařského areálu Skipec v Peci pod Sněžkou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc) a TV. Penzion Dimrovka je spíše chalupou než penzionem, nabízí tedy jedinečnou možnost pronájmu celého objektu. Penzion v centru lyžařského areálu je ideální pro příznivce sjezdového lyžování snowboardingu i běžkaře. V penzionu dále naleznete restauraci, saunu a úschovnu kol a lyží. Je pamaptováno i na nejmenší, pro ty je připraven dětský koutek. Parkování je možné pouze v letních měsících přímo u objektu.

 

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Rezervace po telefonu:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.