Turistický magazín - tipy a nápady kam za výlety a zážitky v Krkonoších

Vrchlabské hudební léto 2016. Nedělní večery na vlnách vážné hudby.

Kulturní akce | Špindlerův Mlýn

Letní nedělní večery protkané libými tóny hudby, to je Vrchlabské hudební léto. Letošní, již XXI. ročník koncertů klasické hudby, se koná od 3. července do 2. září ve Vrchlabí v klášterním kostele sv. Augustina.

Otevírání léta ve Špindlerově Mlýně aneb zahájení letní turistické sezóny 2016

Kulturní akce | Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn vás srdečně zve na slavnostní zahájení letní sezóny. Tato již tradiční akce s bohatým programem představí „Špindl“ a jeho okolí jako příjemné místo pro strávení volných letních dní uprostřed krásné přírody.

Vyražte na hory! Pro lyžování jsou i přes rozmary počasí stále příznivé podmínky

Aktivní vyžití | Krkonoše

Kdo se chystá v nadcházejících dnech do Krkonoš za zimními radovánkami, rozhodně si to užije. Lehce se ochladilo a dokonce připadl i nový sníh. Takže milovníci sjezdového lyžování, běžek i snowboardů neváhejte a vzhůru do hor!

Rodinný výlet na hrad Vízmburk

Rodinný výlet na hrad Vízmburk - poznejte historii Podkrkonošských Pompejí

Tipy na výlety | Červený Kostelec

Pokud nemáte čas a chuť na dlouhý výlet, nechte se inspirovat naším tipem na příjemnou a nenáročnou procházku lesem až k hradu Vízmburk. Určitě ji zvládnou i děti v kočárku. Za sucha se na trasu můžete vydat i s vozíčkářem

Harrachova Cesta

Cesta po stopách hraběte Jana Františka Nepomuka Harracha

Tipy na výlety | Špindlerův Mlýn

Původní Harrachovskou cestu nechal hrabě Jan Nepomuk František Harrach vybudovat v letech 1876 až 1879. Naše turistická trasa – Harrachova cesta povede ze Špindlerova Mlýna k Labské boudě a zpět do Špindlerova Mlýna.

Expozice lehkého opevnění na pomezí Jizerských hor a Krkonoš

Tipy na výlety | Kořenov

Expozice lehkého opevnění se nachází v Kořenově, pod rozhlednou s krásným dívčím jménem Štěpánka. Vydejte se do útrob objektu LO, vzor 37, který byl nejdokonalejším objektem lehkého opevnění své doby.

Výlety  na Sněžku, aneb došlápněte si na královnu hor pětkrát jinak.

Tipy na výlety | Krkonoše

K vrcholu královny českých hor Sněžky vede několik cest. Můžete k němu zamířit pěšky, nebo si výstup usnadnit lanovkou. Podívejte se na pět tras, které vás na naši nejvyšší horu zavedou, nabídnou vám nezapomenutelné výhledy.

Špindlerovská pouť 2016 - tři dny plné zábavy, zážitků, atrakcí i sportu

Kulturní akce | Špindlerův Mlýn

V pátek 24. června 2016 bude zahájen další ročník Špindlerovské pouti, která po tři dny nabízí spoustu zážitků a zábavy. Těšit se můžete i na pouťový běh určený široké veřejnosti a samozřejmě nebude chybět nedělní Mše svatá.

Na horách jsou stále dobré podmínky, i když jaro ťuká na dveře

Aktivní vyžití | Krkonoše

Jarní prázdniny sice ve všech krajích pomalu končí, mnozí z nás si však ještě vybírají zimní dovolenou nebo si rádi zajedou o víkendu na parádní lyžovačku, o kterou se jim postaral čerstvě napadlý sníh.

Užijte si Velikonoce na sněhu - prožijte prodloužený víkend na lyžích

Aktivní vyžití | Krkonoše

Letošní příchod jara si dává trochu na čas, proto jsou v Krkonoších stále dobré podmínky k lyžování. I když se sluníčko již ukázalo a zpříjemnilo milovníkům zimních sportů aktivity, teploty se na horách drží stále okolo bodu mrazu.

70 let založení zoologické zahrady ve Dvoře Králové

Tipy na výlety | Dvůr Králové nad Labem

Zoologická zahrada ve Dvoře byla otevřena 9. května roku 1946. Letos tak slaví své sedmdesáté narozeniny a nadělí si k nim několik novinek, kterými spolu s bohatým programem překvapí své návštěvníky.

Rodinný výlet na hrad Vízmburk

Výlet z Míseček okolo mohyly Hanče a Vrbaty na Medvědín a Šmídovu vyhlídku

Tipy na výlety | Horní Mísečky

Pěší túra vás povede okolo památníčků věnovaným počátkům lyžařského sportu a jejím obětem Hančovi a Vrbatovi, dále po Zlatém návrší, kde jsou jedny z nejkrásnějších rozhledů na Krkonoše.

1 | 2 >

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění