/album/fotogalerie-skokanske-mustky-harrachov/mustky-harrachov2-jpg/
/album/fotogalerie-skokanske-mustky-harrachov/mustky-harrachov3-jpg/
/album/fotogalerie-skokanske-mustky-harrachov/mustky-harrachov4-jpg/
/album/fotogalerie-skokanske-mustky-harrachov/mustky-harrachov1-jpg/
/album/fotogalerie-skokanske-mustky-harrachov/mustky-harrachov5-jpg/
/album/fotogalerie-skokanske-mustky-harrachov/mustky-harrachov6-jpg/

Poloha na mapě

Skokanské můstky Harrachov - Krkonoše

Česká republika se může pochlubit tím, že právě na jejím území se nalézají jedny z největších světových skokanských můstků. Ten největší naleznete v Harrachově.

Skokanské můstky Harrachov

     

Foto:  panslaw

Jeden z největších můstků

Skokanské můstky Harrachov najdete na severním svahu Čertovy hory v Harrachově. Areál zahrnuje pět skokanských můstků a Mamutí můstek K -180 se řadí mězi šest největších na světě. Pravidelně se zde pořádají významné závody v letech na lyžích a konalo se tady také mistrovství světa (1983, 1992). Skokanské můstky si můžete bezpochybně zařadit mezi historické stavby, protože nejstarší skokanský můstek pochází již z roku 1920. Najdete tady skokanské můstky od K30 po K180.

 

Tip na výlet

Až se nasytíte největší dominanty  Harrachova, určitě využijte dalších atraktivních míst, která Harrachov nabízí. Můžete si vybrat mezi sklárnou, lesnickou expozici Šindelka, Hornickým muzeem a Mumlavskými vodopády

zdroj: mapy.cz

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění