Den dětí v ZOO Dvůr Králové

28.05.2016 10:01

V sobotu 28. května bude v zoologické zahradě ve Dvoře Králové opravdu pěkně živo, neboť na děti a jejich rodiče tu čeká zábavná oslava dne dětí. V průběhu dne bude slavnostně otevřeno nové africké městečko Tiébélé, věrně zachycující způsob života v Africe.

 

Nové expozice i čokoláda

Po čtrnácti letech zoo opět přivítá hrochy a to rovnou dvě samičky, pro děti bude připravena neobvyklá čokoládová fontána, ze které si budou moci zdarma po celý den pochutnávat na lahodné čokoládě, což je jistě naladí na křest nové zoo čokolády s názvem SAFARI, na které jsou vyobrazena nejoblíbenější africká zvířata, která zoo chová.

 

Přineste s sebou starý spotřebič

Pro návštěvníky je připravena navíc akce S vysloužilcem do zoo. Pokud totiž přinesete tento den s sebou vysloužilý starý elektrospotřebič, můžete jej u pokladny vyměnit za dětskou vstupenku. Užijte si v jedné z našich nejhezčích zoologických zahrad netradiční oslavu dětského dne spolu se svými ratolestmi.

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění