Pohádkový penzion Na Salaši - Pec pod Sněžkou

 

Pohádkový penzion Na Salaši, Pec pod Sněžkou, KrkonošeDo pohádky Vás zavede pohádkový penzion Na Salaši, který se nachází na Velké Pláni v Peci pod Sněžkou. V celém penzionu Vás budou obklopovat pohádkové postavy z Krkonošských pohádek, jejichž jména nesou jednotlivé pokoje. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové se společným sociálním zařízením. Navíc je k dispozici jeden čtyřlůžkový apartmán s možností dvou přistýlek. V přízemí penzionu se nachází jídelna sloužící též jako společenská místnost. Vybavení penzionu věnováno zvláště na dětem. K dispozici je dětská herna s množstvím her a hraček, kde děti hlídá Krakonoš. Rodiče ocení možnost vypůjčení nezbytností jako je přebalovací pult, chůvička nebo nočník. Penzion je celoročně dostupný autem. Předností penzionu je jeho poloha v klidné části zimního střediska Pec pod Sněžkou, ale přesto na dosah centra a lyžařského areálu. Tři menší vleky pro rodiny s dětmi a lyžaře začátečníky se nachází přímo na Velké Pláni. Pokud už zapomínáte poetiku pohádek s Krakonošem, Trautenberkem, sojkou, Ančí, Kubou a Hajným, přijeďte si je oživit do pohádkového penzionu Na Salaši v Peci pod Sněžkou.

 

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

Rezervace po telefonu:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění