Penzion Avia - Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Na Velké pláni ve středisku Pec pod Sněžkou naleznete rodinný Penzion Avia. Ubytování nabízíme ve dvou až pěti lůžkových pokojích.

 

Penzion Avia v Peci pod Sněžkou

 

Je nám líto, penzion již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.

 

Popis ubytování

Z nichž některá mají vlastní sociální zařízení a některá sociální zařízení společná. K penzionu náleží i vinárna, kavárna a společenská místnost s tv se satelitem. V létě můžete posedět na velké venkovní terase, kde je možné i grilovat. Vaše děti si zatím mohou hrát na dětském hřišti u penzionu. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém objektu a vlastní parkoviště. Penzion Avia je vhodný pro pořádání společenských akcí, oslav a školních výletů. Méně nároční lyžaři a rodiny s dětmi mohou využít sjezdovku doslova několik kroků o d penzionu, ti zkušení si výborně zalyžují ve Ski areálu Pec pod Sněžkou.  V létě můžete využít řadu turistických i cyklistických tras jež začínají kousek od penzionu a zavedou vás do všech koutů Krkonoš.

 

Rezervace po telefonu:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění