LAND-ART v Horním Maršově

23.01.2014 00:00

Zavítejte do krkonošského Horního Maršova na seminář o Land – artu a buďte zase o něco chytřejší.

Objevte hravost v přírodě

Ve čtvrtek 23. Ledna v Horním maršově pro Vás Ekocentrum DOTEK připravilo seminář na téma LAND – ART. Toto slovní spojení skrývá cokoliv, co se spojuje s krajinou, přírodou, scenérií a uměním. Téma semináře bude především pro hravé a tvořivé jedince, různých věkových kategorií. Bude se jednat především o různé aktivity a hry s využitím nadílky sněhu. Nejedná se ovšem o klasické a nám dobře známé lyžování a sáňkování.

Co potřebujete?

Na tento seminář si nezapomeňte oblečení do horských podmínek a fotoaparát určitě také nezapomeňte doma. Vezměte si s sebou také kreativitu a nadšení tvořit či vymýšlet.

Vstupné

600 Kč

Zdroj obrázku:

http://www.trendyslave.com/wp-content/uploads/2012/01/WinterLandArt03.jpg

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Certifikáty a ocenění

 

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.