/album/a63/japan-downhill-2016-jpg1/
/album/a63/japan-downhill-ve-spindlu-jpg/
/album/a63/japan-dh-fb-jpg/

Poloha na mapě

 

Zajímavosti v okolí

 

Letní bobová dráha

 

Labská přehrada

 

Hora Sněžka

Japan Downhill 2016 Svatý Petr

03.09.2016 15:00

Dech beroucí zážitek vám i letos přinese každoroční adrenalinový závod Japan Downhill ve Svatém Petru. První zářiové sobotní odpoledne se máte opravdu nač těšit.

     

 

Japan Downhill je závod, při kterém bikeři na horských kolech sviští po červené sjezdovce a ti nejrychlejší dosahují místy až 100 km/hod. Divákům se nabízí atraktivní podívaná, při které není nouze o situace, při kterých mrazí a kde jedou závodníci tak říkajíc „na krev“.

 

Závod s hromadným startem je ojedinělý tím, že závodníci jedou tělo na tělo, a trasa nevede po běžné sjezdové trati, ale po červené sjezdovce, kde bude pro tento účel vytyčená speciální trať. Zváni jsou všichni příznivci MTN Downhillu a adrenalinových zážitků.

 

Místo konání

Bikepark Špindlerův Mlýn-Svatý Petr

 

Termín a čas konání

3. září 2016

 

Vstupné

Zdarma

 

Parkování

Parkoviště Svatý Petr a Pod Hromovkou. Nachází se u dolní stanice lanovky a jsou vzájemně propojena.

 

Plakát

 

Kontakt

www.skiareal.cz

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění