Den dětí na Dolcích 2014

01.06.2014 11:00

Blíží se 1. červen a s ním i sváteční den věnovaný našim nejmenším - Mezinárodní den dětí. Jako každý rok i letos je připraven zábavný program, plný nejrůznějších aktivit. Program pro děti bude zahájen v 11:00.

 

Na co se můžete těšit?

Pro tvořivé detičky tu po celý den bude výtvarná dílna Bosorka, kde si děti (a samozřejmě i všichni ostatní návštěvníci) můžou vytvořit vlastní trička, tašky, náušnice, svíčky či si pomalovat hrnečky. Dále nás se svou osvětovou akcí navštíví členové trutnovské Policie. Můžete se těšit nejen na mnoho zajímavostí ze světa zákonu a pořádku. Tradičně tu pro Vás budou koně z Ranče na Valech, trampolína i dětská tombola, ve které vyhrává úplně každý. Nebude chybět i dětmi oblíbené malování na obličej a omalovánky pro nejmenší. Kromě tradičního občerstvení bude k dispozici i dětské menu s domácími dobrotami.
 

Občerstvení

zajištěno

 

Vstupné

zdarma


V případě špatného počasí se akce přesouvá do „buřtárny“ v rekreačním areálu.

 

Organizátorem akce jsou Rekreační domky Dolce (Trutnov - Oblanov)

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění