/album/fotogalerie-cerna-hora/krkonose-skiareal-cerna-hora-janske-lazne-jpg/
/album/fotogalerie-cerna-hora/skiresort-cernahora-jpg/
/album/fotogalerie-cerna-hora/skiresort-cernahora02-jpg/
/album/fotogalerie-cerna-hora/skiresort-cernahora03-jpg/

Poloha na mapě

Ski resort Černá hora

lyzovani cerna hora krkonoseSki resort Černá hora – Janské Lázně je báječné středisko pro zimní sporty na východě Krkonoš. Lyžařské centrum Černá hora patří do krkonošské ski arény a řadí se mezi největší lyžařská centra v naší republice. Za skvělými lyžařskými terény běžte na jižní až jihovýchodní svahy Černé a Světlé hory. Zdejší sjezdovky leží v nadmořské výšce 500 – 1260 m a mají délku až tři kilometry, tím pádem se řadí mezi nejdelší v naší republice. Pro lyžaře fungují dvě lanové dráhy, z nichž je jedna osmimístná.

 

Na tratích je k dispozici třináct vleků rozdílných délek a typů s přepravní kapacitou větší než deset tisíc lidí za hodinu. Hlavní tratě se upravují technickým sněhem. Lyžovat sem mohou přijít nároční lyžaři i začátečníci na  jedenáct lehkých tratích, třech středně těžkých a jedné těžké. V okolí je připraveno více jak padesát kilometrů běžeckých tratí. Příznivce zimních sportů potěší 3,5 km dlouhá a volně přístupná Černohorská sáňkařská cesta.

 

Kontakt:

web: www.cerna-hora.cz

e-mail: info@megaplus.cz 

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění