Firemní akce v Krkonoších

 

 Plánujete uspořádat firemní akci v Krkonoších? Chcete poděkovat Vašim zaměstnancům, kolegům, zákazníkům a obchodním partnerům nebo prezentovat Vaše produkty, zajímavé novinky a seznámit je s úspěchy Vaší  společnosti?  

 
Specializujeme se na organizaci firemních akcí v Krkonoších. Vycházíme z vysoké znalosti regionu a jednotlivých ubytovacích zařízení, které zastupujeme. Váš program sestavíme  „na míru“, na základě potřeb Vaší firmy připravíme a zajistíme kompletní organizaci Vaší firemní akce.
 
Kvalitní servis, individuální přístup a operativní řešení Vašich potřeb jsou naše přednosti. Osobní komunikace při přípravě a asistence v době konání Vaší firemní akce je samozřejmostí.
 

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění