/album/fotogalerie139/bazen-jpg/
/album/fotogalerie139/kuzelky-jpg/
/album/fotogalerie139/posilovna-jpg/
/album/fotogalerie139/rehabilitace-jpg/
/album/fotogalerie139/sauna-jpg/
/album/fotogalerie139/squash-jpg/

Poloha na mapě

Fitness hotel Horizont

Sportovní centrum a hotel Horizont najdete ve středu Pece pod Sněžkou. Při nepřízni počasí ideálním místem pro sportování.

Fitness hotel Horizont

     

Popis centra

Kromě fitness centra s posilovacími stroji, veslovacím trenažerem a rotopedy si můžete zahrát squash (jeden kurt), tenis (kurt s antukovým i umělým povrchem) a stolní tenis. K dispozici jsou dva kurty na ricochet, kde se pořádají turnaje pro hotelové hosty i oficiální ricochetové turnaje. Nechybí ani bazén s protiproudem, whirlpool, sauna, solárium a kuželková dráha.

 

Parkování

U hotelu na hlídaném parkovišti

 

Kontaktní údaje

Adresa: Malá pláň 141, Pec pod Sněžkou

Telefon: +420 499 861 222

 

Tip na výlet

Okolí Pece pod Sněžkou je přímo stvořené pro procházky a túry. Můžete například vystoupat na naší nevyšší horu Sněžku, nebo pohledy na ní si vychutnat z  nejvýše položené rozhledny v Krknoších - z rozhledny Hnědý vrch.  
 
zdroj: Mapy.cz

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění