/album/fotogalerie-bolkovsky-dvur/pohled3-jpg/
/album/fotogalerie-bolkovsky-dvur/kone11-jpg/
/album/fotogalerie-bolkovsky-dvur/kobyla2-jpg/
/album/fotogalerie-bolkovsky-dvur/kone4-jpg/
/album/fotogalerie-bolkovsky-dvur/vyhled1-jpg/
/album/fotogalerie-bolkovsky-dvur/vyhled5-jpg/

Poloha na mapě

Bolkovský dvůr - Vrchlabí

Farma se zaobírá chovem koní, ovcí a skotského náhorního skotu „Highland“. Farma stojí na jezdecké stezce směrem na východní Krkonoše a dále na Polsko.

Bolkovský dvůr - Vrchlabí

     

Foto: Bolkovský dvůr

Základní informace

Farma se zaobírá chovem koní, ovcí a skotského náhorního skotu „Highland“. Farma stojí na jezdecké stezce směrem na východní Krkonoše a dále na Polsko. Není probém zde ustájit koně, zajistit veterináře a dopravu. Pro zájemce je možnost zúčastnit se práce v horách - nocleh ve srubu nebo v indiánském tee-pee. Během zimy se můžete povozit na psím spřežení.

 

Kontaktní údaje

Adresa: Bolkovský dvůr, Rudník u Vrchlabí (část Bolkov), 543 72 Rudník
Tel:+420 603 751 540
E-Mail: bolkovskydvur@seznam.cz

 

Tip na výlet

V blízkosti Bolkova se nachází rozhledna na Zlaté vyhlídce. Vydejte se směrem na východ dokud nenarazíte na zelenou stezku, vydejte se po ní do leva na sever směrem na Hladíkov. Odtud po žluté stezce na Zlatou vyhlídku. Trasa měří okolo 6 km.
 

zdroj: mapy.cz

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění