Vodní sporty v Krkonoších

 

 

Rafting Jablonec nad Jizerou

krkonose, krkonossko, vodni sporty, rafting

 

Voda sjízdná na raftech je na řece Jizeře nejlepší v jarním období : březen - duben, začíná tát sníh a vylí se tudy proudy vody. Zajímavý je hlavně horní úsek řeky - ústí Jizerky - Harrachov Mýto. Obtížnost se v tomto čase pohybuje od WW III do WW V. Nejhořejší úsek je velmi náročný až nesjízdný. Horní úsek zahrnuje spoustu nesjízdných jezů. Specializované společnosti pro vás pořádají sjezdy pro veřejnost na několika úsecích. Rovněž se konají i vodácké závody.

 

 

Kanoe, kajak a raft na řece Jizera - Harrachov

 

rafting v krkonoších, vodni sporty

Tuto trasu můžete absolvovat na kanoi, kajaku nebo raftu. Po cestě se podíváte na nádherné jizerské údolí. Pozor: nástupní a výstupní místa jsou určena a mimo ně se nelze naloďovat – platí přísný zákaz. Celá trasa měří 20,5 km. Začnáte Na Mýtě v Harrachově, pokračujete na Dlouhý potok, Pod ostrovem (Jablonec nad Jizerou), do Hradska, Vilémova u Rokytnice nad Jizerou a do Horní Sytové, kde je výstupní místo. Pro sjíždění je nejvhodnější jaro.
 
 
Vodácká trasa: Harrachov Na Mýtě - nástupní místo - Víchová nad Jizerou Horní Sytová - výstupní místo

 

       

Filtr adrenalinových aktivit

::: Lanové parky

::: Bike parky a zorbing

::: Bobové dráhy

::: Snowkiting

::: Vodní sporty

::: Paintball

::: Čtyřkolky

::: Bungee jumping

 

 

Kde se pohodlně ubytovat? Prozkoumejte všechny oblasti.

Prozkoumejte každou oblast krkonošského regionu:

Špindlerův Mlýn | Pec pod Sněžkou | Harrachov | Rokytnice nad Jizerou | Janské Lázně | Vrchlabí | Černý důl

 

Všechna ubytování Krkonoše

Vyhledávání

Kontakt

Region Krkonoše Pondělí - neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Doporučujeme

Vyražte do krajiny stolových hor se známou Pravčickou bránou a vyberte si ubytování v obci Jetřichovice v Českém Švýcarsku. Objevte krásy národního parku.

 

V zimě na běžky, v létě báječné místo pro Vaši dovolenou. Vyberte si ubytování  Adršpach a probádejte známá Adršpašská skalní města.

 

Vydejte se za poznáním a památkami do Orlických hor. Rezervujte si ubytování Deštné v Orlických horách a okolí a navštivte jedno z nejhezčích turistických míst v regionu.

Certifikáty a ocenění